Blog | Porady

Blog odnośnie funkcjonowania strony bwelektro.pl oraz porady dotyczące zakupów elektroniki i porównania laptopów. Celem wszystkich krótkich wpisów, które są tutaj umieszczane jest pomoc przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Znajdziesz tu również cenne wskazówki dotyczące właściwego użytkowania elektronicznych gadżetów. Zapraszam do regularnego odwiedzania tej sekcji, myślę, że z czasem przeczytacie tu kilka ciekawych wpisów.

proste strony internetowe
Usługi BWELEKTRO

Tanie strony internetowe – Sprawdźmy cennik za prostą strona internetową

Ile kosztuje prosta strona internetowa? Czy tania strona może być profesjonalna? Jakie firmy zajmują się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych? Czy budowę strony internetowej można zlecić zdalnie? Co oznaczają wyrażenia wordpress, responsywność oraz pozycjonowanie? Przyjrzyjmy się dokładniej procesowi zamawiania oraz tworzenia strony internetowej.

laptop do 1000
Doradzam przy wyborze

Laptop do 1000zł

Rozpoczynamy poszukiwania notebooka, który będzie kosztował mniej niż tysiąc złotych i doskonale poradzi sobie w codziennych zadaniach. Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Które modele sprawdzą się doskonale i posłużą nam przez dłuższy czas? Sprawdźmy co ciekawego możemy wybrać.

Lekki laptop
Doradzam przy wyborze

Laptop do Torebki czyli: Zgrabny, Ładny i Wydajny

Szukamy laptopa, który:
– Jest lekki – nie oznacza to, że ma mały ekran, chodzi tylko o wagę. Bierzemy go w podróż lub do pracy czy na studia i nie czujemy jakbyśmy dźwigali kilkukilogramowe cegły.
– Ma nowoczesną “slimową” linię
– Poradzi sobie z obsługą wszystkich standardowych zadań codziennych – czyli do przeglądania internetu, facebooka, rozmów na skypie i teams’ie, a także do worda czy excela

Promocje i Rabaty
Funkcje Sklepu

Promocje i Rabaty

Promocje i rabaty są doskonałym sposobem na oszczędzanie pieniędzy podczas zakupów. Dzięki nim możemy kupować produkty lub usługi po niższych cenach lub zyskać dodatkowe korzyści. Również w BW Elektro znajdziesz produkty w specjalnej – limitowanej cenie.