Promocje i rabaty są doskonałym sposobem na oszczędzanie pieniędzy podczas zakupów. Dzięki nim możemy kupować produkty lub usługi po niższych cenach lub zyskać dodatkowe korzyści. Również w BW Elektro znajdziesz produkty w specjalnej – limitowanej cenie.

Rodzaje zniżek

W Naszym sklepie internetowym chcemy wyróżnić 3 rodzaje okazji. Każda z przecen będzie na nieco innych warunkach i zasadach, jednak wszystkie stworzą dla was atrakcyjne oferty.

Promocja Tygodniowa

Jest to chyba najbardziej popularny rodzaj obniżki cenowej, który również zagości u nas. Co tydzień – w poniedziałek, otrzymacie informacje o nowych produktach w obniżonej cenie. Zazwyczaj będą to od 2 do 6 produktów na tydzień. W pierwszym tygodniu (czyli od dzisiaj) w promocyjnej cenie znajdziecie dwa laptopy:

Przy tej promocji nie stosujemy żadnego limitu na ilość sztuk. Jedyne co ogranicza promocję to czas – zawsze równy tydzień – od poniedziałku do niedzieli.

#Najtaniej

Ten rodzaj promocji myślę, że dla wielu z was będzie ciekawą nowością. W promocji oznaczonej tym sloganem będziemy wystawiać tylko jedną sztukę, jednego produktu. Gwarantujemy przy tym, że nigdzie indziej nie znajdziecie takiego samego produktu taniej.

Gwarancja najniższej ceny

Oferta będzie dostępna, aż do momentu zakupu przez kogoś z Was – trochę na zasadzie “kto pierwszy ten lepszy” – gdy ktoś wykupi dostępną sztukę my wystawiamy następny produktu. Pierwszą promocję oznaczoną “Najtaniej” uruchomimy we wtorek 11 lipca.

Kody rabatowe

No i na koniec klasyka gatunku, czyli znane chyba przez wszystkich kody rabatowe. Kod możecie wpisywać zarówno w koszyku, żeby na przykład podejrzeć obniżoną cenę lub w samym już formularzu zamówienia.


Same kody udostępniać będziemy w różnych okolicznościach. Czasem będzie to kod dla jakiejś większej grupy użytkowników – na przykład na FanPagu, innym razem udzielimy indywidualnego kodu rabatowego np. za duże zamówienie, czasem będą to też kody okolicznościowe (Black Friday itd.) Na pewno o wszystkim będziemy na bieżąco informować. Pierwszy kod rabatowy planowany jest na połowę lipca, czyli za 2 tygodnie.

Na koniec zachęcam raz jeszcze do sprawdzenia całej oferty w sklepie internetowym, oraz oczywiście do polubienia naszego FanPage na którym na pewno będą publikowane wszystkie bieżące informacje, również te dotyczące promocji i rabatów.

Miłego Tygodnia 😉