Ile kosztuje prosta strona internetowa? Czy tania strona może być profesjonalna? Jakie firmy zajmują się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych? Czy budowę strony internetowej można zlecić zdalnie? Co oznaczają wyrażenia wordpress, responsywność oraz pozycjonowanie? Przyjrzyjmy się dokładniej procesowi zamawiania oraz tworzenia strony internetowej.

BWELEKTRO tworzy strony internetowe oraz sklepy online

Jeżeli potrzebujesz strony internetowej dla Twojej firmy lub marki osobistej – dobrze trafiłeś. Zajmujemy się tworzeniem strony internetowej, dzięki której zaprezentujesz w internecie całą swoją ofertę. Możemy pochwalić się już kilkoma zakończonymi projektami i naszym zdaniem proste strony internetowe nadal mogą być tanie. Poniżej opisaliśmy dokładny cennik tworzenia stron internetowych:

Webdesign

Strony Internetowe Cena

Zdecydowana większość przyjmowanych przez nas zleceń to proste strony opisujące działalność firmy lub osoby. Na przykład strona: https://elgos.eu/ to właśnie typowa strona w tym stylu. Firma zajmująca się usługą elektryczną chciałaby zaprezentować swój zakres usług oraz portfolio w internecie. Tworzymy więc taką prostą stronę internetową wg kolorystycznych upodobań firmy, dorzucamy zdjęcia oraz treści dostarczone od zamawiającego i strona internetowa jest gotowa.

Ile kosztuje tania strona internetowa?

999zł netto pobieramy za zaprojektowanie oraz stworzenie i uruchomienie prostej strony internetowej, natomiast koszt serwera na 1 rok to 399zł netto.

Zamawiając stronę internetową w bwelektro.pl zapłacisz więc 1398zł netto za pierwszy rok działania strony, a następnie co roku – przedłużenie hostingu na kolejne 12 miesięcy – 399zł netto.

Oczywiście dotyczy to prostych, ale profesjonalnych stron internetowych. Bardziej rozbudowane serwisy, sklepy internetowe oraz inne portale wyceniamy indywidualnie.

Co zawiera tania strona internetowa?

  • W tej cenie otrzymujesz gotową stronę internetową na polskim hostingu wraz z własną domeną, certyfiatem SSL oraz własnym adresem mailowym.
  • Oczywiście wizualnie również decydujesz odnośnie kolorystyki, układu, czcionek itd.
  • Strona jest w 100% responsywna (czyli wyświetla się prawidłowo na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach).
  • Na stronie standardowo dodajemy opis oferty, zakładki kontakt, galeria, możemy umieścić również odnośniki do social medii.
  • Strona jest przygotowana do optymalizacji pod wyszukiwarki – SEO. Wszystkie nagłówki oraz teksty mają odpowiednie oznaczenia, zdjęcia wgrywane na stronę mają ważne dla wyszukiwarek alty oraz opisy.
  • Na życzenie, dodajemy stronę do wyszukiwarki google, oraz instalujemy moduł Google Analytics, dzięki któremu uzyskujesz informacje ile osób odwiedza stronę, z jakich regionów, oraz na jakich urządzeniach.

Dodatkowo:

  • Podczas tworzenia strony jesteśmy w codziennym kontakcie i na bieżąco wprowadzamy zgłoszone poprawki.
  • Po oddaniu strony, również masz możliwość wprowadzenia zmian, aktualizacji czy prowadzeniu bloga.
  • Udzielimy wszystkich informacji niezbędnych do bieżącej obsługi strony, a w przypadku jakichkolwiek problemów cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czy tworzenie strony internetowej można zamówić zdalnie?

Tanie strony intenetowe

Zdecydowanie tak. W dzisiejszych czasach wybór firmy, która stworzy dla Ciebie stronę internetową nie musi zamykać się tylko na lokalnych agencjach. Często tańszym rozwiązaniem okazuje się zamówienie strony internetowej zdalnie. Na szczęście wszystkie zdjęcia oraz wymagane pliki można bez najmniejszego problemu przesłać na nasz adres mailowy. Jeżeli posiadasz jakiś większy plik lub film i obawiasz się o sposób dostarczenia go przez internet, możemy Cię zapewnić, że również mamy na to sprawdzone rozwiązanie.

Strony Internetowe WordPress, Responsywność, Pozycjonowanie

Zamawiając stronę internetową na większości opisów agnecji marketingowych znajdują się trzy trudne wyrażenia. Wyjaśnijmy więc w prostych słowach o co w nich właściwie chodzi.

WordPress – CMS czyli system zarządzania treścią. Jest to jeden z najpopularniejszych na świecie “silników” stron internetowych. Dzięki niemu osoba lub firma będąca właścicielem strony internetowej może w prosty i przyjemny sposób wprowadzić małe zmiany na swojej stronie internetowej.

Responsywność – Responsywna strona internetowa to taka, która wyświetla się prawidłowo na każdym urządzeniu. Jest wyświetlana w odpowiedniej wielkości na dużym monitorze, laptopie, tablecie oraz posiada wersję mobilną dla smartfonów.

Pozycjonowanie – Zastanawiałeś/(-aś) się kiedyś dlaczego po wpisaniu w google np: “Mechanik Wrocław” jedna strona internetowa znajduje się na samej górze – na pierwsze pozycji – a inne strony są zdecydowanie niżej? Odpowiada za to właśnie pozycjonowanie, prawidłowo przygotowana strona internetowa znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu będzie zdecydowanie częściej wyświetlana.

Webdesign

Podsumowując

Naszym zdaniem strona internetowa może być tania dlatego, że jest prosta i nie oznacza to wcale, że nie będzie profesjonalna. Zapraszamy więc do kontaktu i zamawiania naszej usługi tworzenia stron internetowych.

Jeżeli chcesz zamówić stronę internetową dla swojej firmy wypełnij Formularz poniżej

po więcej informacji zapraszamy na stronę: Tworzenie Stron Internetowych