Dzień dobry!

Jest mi niezmiernie miło powitać Cię na stronie mojego sklepu internetowego. Jest to pierwszy wpis, w którym chciałbym opowiedzieć Ci o moim pomyśle na ten sklep oraz ułatwić Ci poruszanie się po nim.

Pomysł

Przez ostatnie kilka lat zajmowałem się sprzedażą laptopów oraz urządzeń komputerowych i akcesoriów do nich. Większość z was zamawiała u mnie sprzęt osobiście, przez telefon lub na messengerze. Teraz chciałbym to trochę uprościć i dać Wam możliwość większego wyboru i spokojnego przeglądania mojej oferty. Z tą myślą zbudowałem ten sklep internetowy pod adresem bwelektro.pl w którym opublikowałem dostępne u mnie produkty. Z całą pewnością, oferta będzie się cały czas powiększać. Codziennie o nowych ofertach będę informował na fanpagu: BW Elektro, nowo dodane produkty wyświetlają się również na stronie głównej tego sklepu internetowego.

Asortyment

Asortyment sklepu

Sklep internetowy jest podzielony na 10 głównych kategorii. Nie chciałem, żeby było ich zbyt wiele, więc niektóre kategorie to tak naprawdę grupy produktów o wspólnych cechach. (na przykład kategoria Urządzenia Wskazujące to wszystkie Myszki, Klawiatury, Pady itd.) Myślę, że będzie to dla was dosyć proste i czytelne, bo nazwy te pewnie znacie z innych sklepów.

W sklepie znajdziecie produkty zarówno Nowe jak i Poleasingowe. Możecie filtrować produkty pod tym kątem, tak samo jak po cenie produktu. Informacje o stanie produktu (nowy czy poleasingowy) znajdziecie również na karcie samego produktu w zakładce Informacje Dodatkowe:

Stan produktu

Produkty oznaczone stanem “Nowy” to oczywiście fabrycznie zapakowane przez producenta, nigdy nie rozpakowane i nie używane towary.

Przedmioty oznaczone jako “Poleasingowe” to tak zwane produkty w klasie A, czyli używane w bardzo dobrym stanie, najczęściej bez żadnych śladów użytkowania. Wszystkie dodatkowe i szczegółowe informacje zawsze znajdują się w zakładce Opis.

Promocje, ceny, koszty wysyłki, sposoby płatności

Wszystkie widoczne na sklepie internetowym ceny to ceny brutto. Nie ma tu żadnych dodatkowych opłat. Na wszystkie produkty wystawiam paragon lub pełną Fakturę Vat 23%.

3 lipca – w następnym wpisie na tym blogu, opublikuję wszystkie informacje na temat promocji. Opiszę tam dość dokładnie jak to sobie wymyśliłem i jakie rabaty przewiduję. O nowym wpisie również poinformuję na facebooku.

Dostawa gratis

Na początku – testowo do 31 sierpnia – wszystkie zamówienia będą wysyłane bez dodatkowych opłat: tzw. Darmowa wysyłka. Mam nadzieję, że po tym terminie również uda się to utrzymać, jednak na pewno od 1 września dorzucona zostanie opcja zapłaty przy odbiorze – za pobraniem.

Aktualnie za wszystkie zakupy zapłacicie najszybciej przelewem on-line obsługiwanym przez tpay (do wyboru wszystkie najpopularniejsze banki w Polsce: ipko, mbank, ing, santander, bnp, sgb itd.) To rozwiązanie gwarantuje wam najszybsze przejście do realizacji zamówienia.

Opcjonalnie zostawiam też możliwość wykonania standardowego przelewu bankowego, po wybraniu tej opcji w mailu otrzymacie firmowy numer konta wraz z instrukcją dotyczącą wykonanie przelewu. Jednakże, w tym przypadku zamówienie będzie realizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.

Podziękowanie

Jeżeli przeczytałeś cały ten wpis, aż do tego momentu to jest mi niezmiernie miło i chciałbym Ci za to podziękować. Mam nadzieję, że teraz sam spróbujesz poprzeglądać moją ofertę. W lewym dolnym rogu ekranu wyświetla się zielony odnośnik messengera z napisem Zapytaj nas, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania to śmiało klikaj, zadaj pytanie i na pewno coś wymyślimy.

Pozdrawiam

BWelektro

Rekomendowane artykuły